Odprt je Vinarium razpršeni hotel

30. maja, 2019
Foto: Jošt Gantar, www.slovenia.info

Prejšnji teden so v Lendavi, na Stolpu Vinarium, slovesno otvorili razpršeni Hotel Vinarium, prisotne sta nagovorila Janez Magyar, župan Občine Lendava, in Eva Štravs Podlogar, državna sekretarka na MGRT.

Hotel Vinarium je razpršeni hotel, kar pomeni, da hotel ni ena stavba s številnimi sobami, ampak so sobe oz. suite v več manjših stavbah. Konkretno, hotel Vinarium povezujejo številne vinske kleti, ki so razpršene po vinorodnem območju. Zavod za turizem in razvoj Lendava, Turisztikai és Fejlesztési Közintézet Lendva, je povezal lastnike zidanic v mrežo in prevzel naloge administracije, servisa gostov in trženja. Lastniki pa imajo nalogo vzdrževanja hiše in notranje opreme.

Na spletni strani hotelvinarium.si si lahko ogledamo celotno ponudbo, trenutno je to 12 zidanic z, kot pravijo v hotelu, “dih jemajočim razgledom na fantastični lokaciji, kjer boste lahko uživali v miru in tišini ter se predajali kulturi, razvajanju in odlični kulinariki.”

 

Vir: www.slovenia.info

(Visited 82 times, 1 visits today)